Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 sausio 16 d. 16:23
orai Wednesday
-2°C,4m/s
Debesuota
orai
Thursday,
3°C | -4°C
orai
Friday,
-2°C | -6°C
orai
Saturday,
-1°C | -4°C
Meniu
Text_2

„VANDENINIS NUOTYKIS“

Renginio data: 2018-05-05
Renginio laikas: 11:30 val.
Bilieto kaina: 5 Eur
Bilietai: Pirkti čia

NUMATOMA PREMJERA

VANDENINIS NUOTYKIS. Interaktyvus judesio spektaklis

0-3 metų vaikams. Idėjos autorė ir režisierė – Birutė Banevičiūtė.

„Vandeninis nuotykis“ – tai interaktyvus judesio spektaklis patiems mažiausiems teatro lankytojams, siūlantis neužmirštamą pirmąjį teatrinį patyrimą. Spektaklio kūrėjai kūdikius kartu su tėveliais kviečia pasinerti į mėlynai baltą nuotykį, sukurtą vandens savybių bei formų inspiruotos muzikos ir judesio.
Tai įvairiapusį vaikų patyrimą žadinantis spektaklis, kuriame vienodai svarbūs tiek patys mažieji žiūrovai, tiek aktoriai, kurie nevaidina įprastų personažų, o tik paskatina mažylius kartu ieškoti ir atrasti, paliesti ir pajausti, stebėti ir dalyvauti.
Spektaklio kūrėjai vaikų amžių atitinkančiomis išraiškos priemonėmis kuria subtilų teatrinį patyrimą, kurio malonumą patirs ne tik mažyliai, bet ir juos atlydėję suaugę. Šis spektaklis leis naujai pažvelgti į savo vaiką ypatingoje – teatro – erdvėje, kuri skatina atsiskleisti netikėtus vaiko charakterio bruožus. Stebint mažylius, nuoširdžiai įsitraukusius į spektaklio veiksmą, neįmanoma neužsikrėsti iš jų sklindančiu šviesiu atradimo džiaugsmu ir mėgavimosi buvimo čia ir dabar akimirka.
„Vandeninis nuotykis“ kviečia atrasti kitokį teatrą – pasaulį, kokį mato ir jaučia patys mažiausi vaikai. Kartu su jais leiskimės į naują patirtį!

Idėjos autorė ir režisierė – Birutė Banevičiūtė
Kompozitorė – Rasa Dikčienė
Atlikėjai – Lina Gečaitė / Gintarė Ramoškaitė /Marija Žinevičiūtė/ Mindaugas Jurevičius/Anicetas Gendvilas/ Severinas Norgaila
Teatro vadovas – Aurimas Žvinys

Bilietai:  vaikams – 4 €, suaugusiems – 5 €

PASIRINKITE