Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
2019 birželio 27 d. 13:33
orai Thursday
3°C,3m/s
Debesuota
orai
Tuesday,
2°C | -4°C
orai
Wednesday,
6°C | -2°C
orai
Thursday,
9°C | 1°C
Meniu
Text_2

VIKTORIJOS GEČYTĖS GOOD VIBES DŽIAZO KVARTETAS

Renginio data: 2019-02-15
Renginio laikas: 18:00 val.
Bilieto kaina: 16,20 – 31,20 Eur
Bilietai: Pirkti čia

VIKTORIJA GEČYTĖ – vokalas – Lietuva/Prancūzija
NICHOLAS THOMAS – vibrafonas – Italija
PETER GIRON – kontrabosas, vokalas – JAV
STÉPHANE CHANDELIER – būgnai – Prancūzija

Net jei nesate prisiekęs džiazo gerbėjas, šis koncertas gali tapti tikru atradimu! Geriausios žanro tradicijos, prancūziška elegancija, itališkos emocijos ir žiupsnelis lietuviškų motyvų – tai retas derinys.

Tą patvirtina pati džiazo vokalistė Viktorija Gečytė, pažadanti koncerte dalintis tuo, kas jai svarbu ir brangu: „Daug istorijų, improvizacijos ir žaismo. Interpretuosime džiazo standartus, atliksime savo kūrybą, bus dainų ir lietuvių kalba“.

Viktorija Gečytė muzikoje „nardo“ nuo pat vaikystės. Publikai pirmą kartą savo gimtojoje Lietuvoje pasirodė būdama penkerių. Pabaigusi studijas Jungtinėse Valstijose, ji apsistojo Paryžiuje, kur bendradarbiauja su muzikantais iš viso pasaulio. Nuo 2008 m., ji gastroliuoja po JAV ir Europą su žymiu amerikiečiu kontrabosininku Gene Perla, dirbusiu kartu tokiomis džiazo legendomis kaip Sonny Rollins, Elvin Jones, Sarah Vaughan ir Nina Simone. Būdama elegantiška ir rafinuota ne pagal savo amžių, Viktorija lyginama su didžiosiomis muzikos žvaigždėmis. „Aukštas lygis“, – sako Edinburgo džiazo ir bliuzo festivalio organizatoriai.

Scenoje dainininkę lydės instrumentalistų elitas: amerikietis kontrabosininkas Peter Giron, kuris karjerą pradėjo 1970-aisiais Brodvėjaus miuzikluose Niujorke, gastroliavo pasauliniuose turuose su bliuzo gitaristu Luther Allison, vėliau su džiazo atlikėjais Kurt Elling, Rick Margitza, Steve Turre ir Enrie Watts; italas Nicholas Thomas, kuris suteiks Lietuvos publikai galimybę pasiklausyti retai girdimo, energingo ir šilto tembro instrumento – vibrafono; ir prancūzas būgnininkas Stéphane Chandelier, grojantis su įvairių žanrų Prancūzijos solistais, paskutiniu metu dalyvaujantis projekte su vokaliste China Moses.

PASIRINKITE