Šiauliai, vienas iš didžiųjų Lietuvos miestų, žengia tvirtą žingsnį į priekį siekdamas tapti ekologiškesniu ir gyventojams draugiškesniu miestu. Nauji dviračių takai, kurie bus įrengti mieste, ne tik prisidės prie sveiko gyvenimo būdo skatinimo, bet ir padės sumažinti oro taršą bei automobilių srautą. Projekto svarba ir tikslai Šiaulių miesto savivaldybė, bendradarbiaudama su įvairiomis nevyriausybinėmis organizacijomis bei …
Nauji dviračių takai šiauliuose: sveikatingumo ir ekologijos banga